pendikliler.com tuzladatesisatci.com yenikapmodelleri.com kartal escort film izle

Dosya nasıl indirilir?

Merhaba , sitemiz 19.000‘den fazla içeriği ile sizlere bir çok çeşit film-dizi, oyun , program,e-book,müzik  ve daha bir çok şeyi ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu paylaşımların bir çoğu  tek linkler halinde sunulmaktadır. Linklerimizin tamamı alternatif filehostlara yüklenmekte ve elimizden geldiğince güncellenmektedir. İndirme sırasından problem yaşayan ziyaretçilerimize sitemiz üzerinden nasıl indirme yapabiliceklerini bu yazının devamında paylaşıyoruz. Eğer bu yazı sizler için yeterli değilse lütfen yorum yaparak bizlerle paylaşın.

Turbobit sitesinden dosya nasıl indirilir?

Sitemizde yer alan turbobit linkine tıklıyoruz. Açılan indirme sayfasında sayfanın sağ orta kısmında bulunan Normal İndirme butonuna tıklayalım. Açılan reklamı kapatabiliriz. Sayfanın ortasında bulunan resimdeki harfleri yanındaki boşluğa girin ve Download butonuna tıklayın. 60 saniye sürenin dolmasını bekledikten sonra Dosya İndir yazısına tıklayın ve dosya inmeye başlayacaktır. Bu işlemleri yapmanıza rağmen aksi giden birşeyler varsa aşağıda videolu anlatımına bakınız.

Letitbit sitesinden dosya nasıl indirilir?

Sitemizde mevcut paylaşımların büyük bir kısmında Letitbit kullanılmaktadır. Letitbitden dosya indirmek için önce linke tıklayalım. Açılan letitbit sayfasında Yavaş hızda indirme butonuna tıklıyoruz. Açılan reklamı sol altta bulunan Hayır Teşekkürler butonu ile kapayalım. Yeni açılan sayfada tekrar Yavaş hızda indirme butonuna tıklıyoruz. 15 saniye süre tamamlandıktan sonra ekrana gelen resimdeki kodları boşluğa yazalım. İndirelecek dosya bağlantısı butonuna tıklayalım , indirme işlemi başlayacaktır.

Uploaded sitesinden dosya nasıl indirilir?

Sitemizdeki paylaşımlarda alternatif indirme linkleri içerisinde en çok kullanılan filehostlardan biride Uploaded (ul.to) ‘dur. Uploaded kullanarak dosya indirmek için önce linke tıklıyoruz. Açılan uploaded sayfasında Ücretsiz download butonuna tıklıyoruz ve  30 saniye indirme yapmak için bekliyoruz , süre dolduktan sonra ekrana gelen resimdeki harf ve rakamları boşluğa giriyoruz ve Download butonuna tıklıyoruz , indirme işlemi başlayacaktır.

Freakshare sitesinden dosya nasıl indirilir?

Paylaşım altındaki linklerden freakshare olana tıklıyoruz. Açılan sayfada 30 saniye kadar sürenin dolmasını bekliyoruz. Süre dolduktan sonra aktif olan İndir butonuna tıklıyoruz. Yeni açılan sayfadaki resimdeki harfleri  ve rakamları boşluğa giriyoruz ve İndir butonuna tekrar tıklıyoruz , dosya inmeye başlayacaktır.

Bitshare sitesinden dosya nasıl indirilir?

Alternatif filehostlarımızdan Bitshare linkine tıklıyoruz. Açılan sayfada Sıradan indirme butonuna tıklayalım. 60 saniye geri sayım başlayacaktır , bitmesini bekleyelim. Açılan sayfadaki harf ve rakamları boşluğa girelim ve Captcha’yı çöz butonuna tıklayalım. Yenilenen sayfadaki İndirmeye başla butonuna tıklayalım ve dosya bilgisayarımıza inmeye başlasın.

 

© 2012-2018 Copyright - Toplam 16 kategori, 34729 yazı ve 339 yorum bulunmaktadır.