Anadolu Yakası Escortlarının Erkek Tercihleri.

İlan Detayları

  • Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2020 19:15
  • Bitiş Tarihi: This ad has expired

İLAN AÇIKLAMASI

Erkeklerin mizacı ve tercihleri istanbul cinsel hayatı kapsamında bayanlardan çok daha farklı şekillerde tezahür ediyor. Genel olarak erkeklerin prototipi cinselliği bir iş ve görev olarak gördüğü için erkekler ile bayanlar arasındaki çekişmeler günümüz modern toplumlarında da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Bayanlar Ağır Erkekler Aceleci

Özellikle ilk cinsel birliktelik için bayanlar çok daha ağır ve talepkar olurken erkekler çok daha aceleci ve hızlı hareketleriyle dikkat çekiyor. Bu noktada da ayrılan bayan ve erkek karakterleri genel toplum düzeninde bu şekilde sergilenmektedir.

Bayanlar için Güven Ön Planda

Bayanların cinsellikte haz ve tutku gibi mefhumların yanı sıra önemsedikleri en önemli his güven duygusu olarak göze çarpıyor. Bayanlar güvenmedikleri ya da sonrasını görmedikleri ilişkilerden kaçınırken erkekler için bu çok daha önemli olmayan bir ayrıntı olarak ele alınıyor.

Bayanlar Korunmaya Daha Çok Önem Veriyor

İstenmeyen gebeliklerin ve çeşitli cinsel hastalıkların en büyük mağduriyet payına sahip olan bayanlar cinsel birlikteliklerde güvenmeye de ayrı bir önem biçmektedir. Bu konuda erkeklerden daha bilinçli olan kadınlar için vajina spirali ve doğum kontrol hapları da bulunmaktadır.

İlan No: 5815e2f0c107b9b5

  

Sorunu bildir

Processing your request, Please wait....

Yorum Yazın