Kurtköy Escort Bayanları En Seksi Sevişme Saatleri.

İlan Detayları

  • Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2020 19:13
  • Bitiş Tarihi: This ad has expired

İLAN AÇIKLAMASI

Kadın Ve Erkek İçin En Uygun Cinsellik Saatleri

Kadınların ve erkeklerin vücutlarına en uygun saatlerde cinsellik yaşamaları en doğrusudur. Cinselliğin en yoğun olduğu belli saat dilimleri mevcuttur. Yapılan araştırmalar kadın ve erkeklerin birbirlerini en çok istedikleri saatleri sabahın ilk saatleri olarak belirlemektedir. Sabah saatlerinde testesteron hormonu en yüksek seviyededir. Genelde kadın ve erkekler sabah 06.00-09.00 saatlerinde partnerlerini daha çok arzulamaktadırlar.

Cinsellik Nasıl Yaşanır?

Anlık ve eğlenceli olarak yaşanabilir. Cinsellik sevdiğiniz ve doğru kişi olduğunu düşündüğünüz kişi ile ilerisi hiç düşünmeden yapılır. Bu şekilde çiftler son derece mutlu olur. Cinsellik ile ortaya çıkan birtakım sorunlar olabilir örneğin cinsel yolla bulaşan hastalıklar bunlardan bir tanesidir. Ancak sonuç ne olursa olsun cinsel sağlık önlemleri ile anı yaşamak en önemlisidir.

Plansız Çekici Sürprizler Yapılabilir

Karşı tarafa ani bir heyecan katılabilir. Monoton evliliklerde belli bir zaman geçtikten sonra bu tarz çekici sürprizler yapılabilir. Geçmiş bazen geçmişte kalmamaktadır. Genelde eski sevgili ile yaşanan cinsellik kişilere çok iyi gelebilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta bu tarz cinsel yaşantılarda ilişki duygusallığa gitmemelidir. Aksi takdirde can sıkıcı durumlar yaşanabilir.

İlan No: 8765e2f0bbb14050

  

Sorunu bildir

Processing your request, Please wait....

Yorum Yazın