Pendik Escort Bayanları ile Ten Uyumu.

İlan Detayları

  • Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2020 19:11
  • Bitiş Tarihi: This ad has expired

İLAN AÇIKLAMASI

Cinsellikte Ten Uyumu

İki insanın arasında ruhsal bir etkileşim olabileceği gibi, cinsel bir etkileşim de olması kaçınılmazdır ve oldukça doğaldır. Bazı insanlar, cinsel birleşim için öncelikle duygusal doyuma ulaşmak ister. Cinsellik konusunda en önemli husus, çiftler arasında oluşan tutkudur. Bu sürecin aşkla geçmesi ve mutluluk ile sonlanması için arada mutlaka tutku olmalıdır ve her iki tarafta birbirini istemelidir.

Ten Uyumu Nasıl Anlaşılır

Psikolojide cinsellik üzerine farklı birçok araştırma ve deney yapılmıştır. Bunlardan biri ten uyumu ile ilgilidir. Cinselliğin oluşu çiftler arasında ten uyumu yakalamakla devamlılık kazanacaktır. Psikolojide yer alan bir düşünceye göre; çiftler birleşme sonrası birbirinin koltuk altını kokladığında, bu kokudan rahatsızlık duymuyorsa, bu çift arasında bir ten uyumu söz konusudur. Bu çiftlerin cinsel yaşamı aşkla, istekle ve tutkuyla devam edebilmektedir.

İlişkilerde Ten Uyumunun Önemi

Bir ilişkiyi sürdürmek için elbette ki ten uyumunun olması yeterli değildir. Cinsel birleşme esnasında iki tarafında birbirine istekli olması, kırıcı olmadan anlayışlı bir tavır sergilemesi de devamlılık noktasında oldukça önemlidir. Bir tarafın isteği ile cinselliğin devam ettirilmesi ilişkiyi duygusal boyutta da kötü etkileyecektir.

İlan No: 3925e2f0b760fcd7

  

Sorunu bildir

Processing your request, Please wait....

Yorum Yazın